درباره پایگاه رتبه بندی علمی بیمه های ایران

درباره پایگاه رتبه بندی علمی بیمه های ایران

پایگاه سیویلیکا

پایگاه رتبه بندی بیمه ها (IIRANK.ir) یکی از زیر مجموعه های سیویلیکا می باشد. کلیه مقالات و داده های علمی کشور که در پایگاه سیویلیکا نمایه می شود، به منظور بررسی وضعیت بیمه های ایران مورد تحلیل قرار گرفته در این پایگاه نمایش داده می شوند.

کلیه اطلاعات پایه و مقالاتی که مبنای رتبه بندی این پایگاه هستند به صورت کاملا شفاف ارائه شده اند. اگر به دنبال محتوای علمی در خصوص بیمه های کشور و صنعت بیمه ایران هستید، این پایگاه به شما کمک می کند تا به کلیه مقالات کنفرانسها و ژورنالهای علمی کشور در این حوزه دسترسی داشته باشید.

بر این باور هستیم که میزان تحقیقات علمی در خصوص هر یک از بیمه های کشور از دو جنبه حایز اهمیت است:
۱. نشان می دهد هر بیمه از چه جایگاه و اهمیتی در نزد متخصصان و پژوهشگران حوزه صنعت بیمه دارد که به همان میزان برای آن بیمه مطالعه نموده و مقاله منتشر نموده اند.
۲. نشان دهنده میزان اهمیتی است که بیمه به پژوهش و تحقیق قائل است و نتیجه آن حمایتی است که از طرح های تحقیقاتی، پژوهشی و پایان نامه های ارشد و دکترا انجام می دهد.

خدمات ویژه ما برای بیمه ها:
مجموعه سیویلیکا به عنوان بزرگترین ناشر خصوصی مقالات علمی کنفرانسها و ژورنالهای کشور، تا این لحظه بیش از هشتصدهزار عنوان مقاله ایران را نمایه سازی و تحلیل نموده و ارتباط بسیار نزدیکی با دانشگاهها، پژوهشگاهها و موسسات علمی کشور داشته و پربازدیدترین پایگاههای علمی کشور را مدیریت می نماید. به صورت مشخص خدمات زیر از طریق مجموعه سیویلیکا به بیمه ها قابل ارائه می باشد:

  • ارائه دسترسی سازمانی به بیمه ها جهت دسترسی به متن کامل مقالات تخصصی نمایه شده در پایگاه سیویلیکا
  • استخراج، مرتب سازی و آماده سازی مجموعه کامل مقالات هر بیمه به صورت کتابچه PDF و یا لوح فشرده، جهت دسترسی کارشناسان به مجموعه کامل تحقیقات و مقالات منتشر شده در خصوص بیمه
  • همکاری با شرکتهای بیمه در راستای انتشار فراخوان علمی طرح های پژوهشی جهت ایجاد مشارکت حداکثری توسط پژوهشگران
  • همکاری و ارائه مشاوره به شرکتهای بیمه در راستای تعریف گرنت های پژوهشی

می توانید با دفتر انتشارات بوم سازه (مجموعه سیویلیکا) با شماره تلفنهای 02188008044 و 02188335451 داخلی ۱ (واحد مدیریت دانشگاهها و مراکز) تماس حاصل فرمایید.

برای ارتباط سریع با بخش IIrank می توانید از طریق زیر اقدام فرمایید
- تلفن همراه: ۰۹۱۲۸۱۸۵۰۳۶
- آی دی تلگرامی: @civilicainfo
- آدرس ایمیل مستقیم: pub@civilica.com